Zrzeszeni Niwa - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Granica Tłumaczów 1:1 Kłos Laski
Czarni Braszowice 3:2 Burza Dzikowiec
WLKS Wambierzyce 9:0 Piasek Potworów
Sparta Stary Waliszów 5:2 Tarnovia Tarnów
Tom - Dar Ludwikowice 4:3 Zrzeszeni N - W - CH Niwa
LKS Bierkowice 5:3 Orzeł Mąkolno

Zaprzyjaźnione kluby

Strzelcy B-klasy

Klasyfikacja strzelców B-klasy (stan na 31.10.2020 - po 8. kolejce)

Patryk Borkowski  (GRANICA TŁUMACZÓW) - 17 bramek (+1)  

Daniel Kruk  (SPARTA STARY WALISZÓW) - 13 bramek  (+3)

Paweł Dudzic  (KŁOS LASKI)  - 10 bramek 

Wojciech Gembara  (KŁOS LASKI) -  9 bramek
Jakub Niemiro  (BURZA DZIKOWIEC) - 9 bramek (+1)

Paweł Milewski (LKS BIERKOWICE) - 8 bramek 

Kamil Walkowski (TOM-DAR LUDWIKOWICE) - 7 bramek (+1)
Krzysztof Chrobak (KŁOS LASKI) - 7 bramek 

Waldemar Morawski  (ORZEŁ MĄKOLNO) -  6 bramek
Kamil Górzyński (BURZA DZIKOWIEC) - 6 bramek (+2)

Mateusz Dulik  (SPARTA STARY WALISZÓW) - 5 bramek (+1)
Kacper Plewniak (BURZA DZIKOWIEC) - 5 bramek (+1)
Michał Górski (TOM-DAR LUDWIKOWICE) - 5 bramek (+2)
Marcin Bazelak (LKS BIERKOWICE) - 5 bramek (+1)

Radosław Horbajczuk  (ZRZESZENI N-W-CH NIWA) -  4 bramki 
Sylwester Miga (ZRZESZENI N-W-CH NIWA) - 4 bramki (+1)
Michał Głąb (ORZEŁ MĄKOLNO) - 4 bramki 
Dawid Salbierz (BURZA DZIKOWIEC) - 4 bramki (+1)
Jarosław Bagiński (WLKS WAMBIERZYCE) - 4 bramki (+3)
Wojciech Domagała (GRANICA TŁUMACZÓW) - 4 bramki 

Norbert Capaja (SPARTA STARY WALISZÓW) - 3 bramki 
Gheorghita Galbeaza (PIASEK POTWORÓW) - 3 bramki 
Jakub Urban (PIASEK POTWORÓW) - 3 bramki 
Krystian Kraj (ZRZESZENI N-W-CH NIWA) - 3 bramki 
Jakub Śleziak  (ORZEŁ MĄKOLNO) - 3 bramki 
Radosław Kędzierski (ORZEŁ MĄKOLNO) - 3 bramki 
Jakub Mastalerz (LKS BIERKOWICE) - 3 bramki (+1)
Zbigniew Gancarczyk (CZARNI BRASZOWICE) - 3 bramki (+1)
Adam Wilczek (GRANICA TŁUMACZÓW) - 3 bramki (+2)

Konrad Babiec (KŁOS LASKI) - 2 bramki
Damian Kopacz (ZRZESZENI N-W-CH NIWA) - 2 bramki 
Dawid Wach (ZRZESZENI N-W-CH NIWA) - 2 bramki 
Marcin Krajewski (ZRZESZENI N-W-CH NIWA) - 2 bramki 
Piotr Krzyształowski (ZRZESZENI N-W-CH NIWA) - 2 bramki
Łukasz Marusiak (BURZA DZIKOWIEC) - 2 bramki 
Paweł Wójcik (LKS BIERKOWICE) - 2 bramki 
Mariusz Uljasz (LKS BIERKOWICE) - 2 bramki 
Maciej Lis (TARNOVIA TARNÓW) - 2 bramki 
Mariusz Borys (TARNOVIA TARNÓW) - 2 bramki
Krzysztof Kudryński (CZARNI BRASZOWICE) - 2 bramki 
Michał Grygierczyk (TOM-DAR LUDWIKOWICE) - 2 bramki
Patryk Jakotochce (WLKS WAMBIERZYCE) - 2 bramki 
Dawid Szukiełowicz (WLKS WAMBIERZYCE) - 2 bramki 
Dawid Dudzik (WLKS WAMBIERZYCE) - 2 bramki
Dariusz Jarosz (GRANICA TŁUMACZÓW) - 2 bramki 
Paweł Wiśniewski (GRANICA TŁUMACZÓW) - 2 bramki
Kamil Orwat (GRANICA TŁUMACZÓW) - 2 bramki
Bartosz Wardak (GRANICA TŁUMACZÓW) - 2 bramki
Ksawery Krasny (ORZEŁ MĄKOLNO) - 2 bramki 
Łukasz Warzocha (ORZEŁ MĄKOLNO) - 2 bramki
Zbigniew Śleziak (ORZEŁ MĄKOLNO) - 2 bramki (+1) 
Rafał Dragan (SPARTA STARY WALISZÓW) - 2 bramki

Krzysztof Czarnowski (GRANICA TŁUMACZÓW) - 1 bramka
Mateusz Steliga (WLKS WAMBIERZYCE) - 1 bramka
Maciej Miszczak (WLKS WAMBIERZYCE) - 1 bramka 
Mateusz Curlej (WLKS WAMBIERZYCE) - 1 bramka 
Cyprian Kurpiel (WLKS WAMBIERZYCE) - 1 bramka 
Krystian Kuchciak (PIASEK POTWORÓW) - 1 bramka 
Grzegorz Gaszewski (PIASEK POTWORÓW) - 1 bramka
Sebastian Piskorski (PIASEK POTWORÓW) - 1 bramka
Grzegorz Niemczyk (BURZA DZIKOWIEC) - 1 bramka 
Krzysztof Graszkiewicz (BURZA DZIKOWIEC) - 1 bramka
Martin Ociecki (BURZA DZIKOWIEC) - 1 bramka
Adam Olczyk (BURZA DZIKOWIEC) - 1 bramka
Tomasz Sobota (BURZA DZIKOWIEC) - 1 bramka (+1)
Szymon Antos (TOM-DAR LUDWIKOWICE) - 1 bramka
Karol Pastuch (CZARNI BRASZOWICE) - 1 bramka
Maciej Cych (CZARNI BRASZOWICE) - 1 bramka (+1)
Janusz Śleziak (ORZEŁ MĄKOLNO) - 1 bramka 
Jacek Morawski (ORZEŁ MĄKOLNO) - 1 bramka 
Marcin Paluch (ZRZESZENI N-W-CH NIWA) - 1 bramka
Mateusz Bigos (ZRZESZENI N-W-CH NIWA) - 1 bramka
Tadeusz Rychter (TARNOVIA TARNÓW) - 1 bramka
Kamil Kulaczenko (TARNOVIA TARNÓW) - 1 bramka 
Dawid Pawłowski (TARNOVIA TARNÓW) - 1 bramka 
Dawid Gancarczyk (TARNOVIA TARNÓW) - 1 bramka 
Ernest Łotysz (TARNOVIA TARNÓW) - 1 bramka 
Mariusz Krysiak (KŁOS LASKI) - 1 bramka
Sebastian Górski (KŁOS LASKI) - 1 bramka
Szymon Cykro (KŁOS LASKI) - 1 bramka
Paweł Piwowarczyk (KŁOS LASKI) - 1 bramka
Dawid Skotniczy (KŁOS LASKI) - 1 bramka
Paweł Jachimowski (KŁOS LASKI) - 1 bramka
Mateusz Makuch (KŁOS LASKI) - 1 bramka 
Tomasz Grzesiak (LKS BIERKOWICE) - 1 bramka
Wojciech Kozik (LKS BIERKOWICE) - 1 bramka
Damian Jach (LKS BIERKOWICE) - 1 bramka
Kacper Jaworski (SPARTA STARY WALISZÓW) - 1 bramka   
Damian Poparda (SPARTA STARY WALISZÓW) - 1 bramka 
Bartłomiej Zalewski (SPARTA STARY WALISZÓW) - 1 bramka

 

 

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Zrzeszeni N-W-CH Niwa 5:0 Hutnik Szczytna
2021-02-28, 10:30:00
     
mecz towarzyski

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 gości

dzisiaj: 343, wczoraj: 518
ogółem: 1 009 058

statystyki szczegółowe

Kontakty