• autor: ludzik663, 2013-05-13 07:57

Igliczna Wilkanów - Zrzeszeni Niwa 3:3 (1:1)

Relacja dostępna w rozwinięciu

Zrzeszeni po dobrym meczu zremisowali z wyżej notowaną Igliczną Wilkanów 3:3.

Początek nie zapowiadał jednak tak wyrównanego spotkania. Gospodarze stworzyli kilka dogodnych sytuacji głównie po błędach naszej obrony, ale nie umieli ich wykorzystać. Udało im się dopiero w 20 minucie meczu, kiedy to źle kryty napastnik Iglicznej umieścił piłkę w naszej siatce.Po tej bramce zawodnicy z Niwy obudzili się i zaczęli atakować. W 40 minucie wyrównującego gola zdobył Michał Futoma. Do przerwy wynik już się nie zmienił.

Drugą połowę od mocnego uderzenia zaczęła Igliczna i już w 47 minucie po raz drugi w tym meczu wyszła na prowadzenie. Taki rezultat utrzymywał się do 70 minuty, kiedy to sędzia podyktował rzut wolny dla Zrzeszonych, a wspaniałym strzałem popisał się Krystian Kraj i znów był remis. Po tej bramce wydawało się, że to nasi zawodnicy zaczęli kontrolować przebieg gry i kolejne bramki to tylko kwestia czasu. Stało się jednak inaczej i to gospodarze w 81 minucie po raz trzeci w tym meczy objęli prowadzenie. Na szczęście Igliczna długo się nie cieszyła, bo już w 83 minucie był remis 3:3, a bramkę zdobył Piotr Tomaszek. Końcówka meczu była bardzo emocjonująca, gdyż każda z drużyn chciała wygrać . Bramki jednak nie padły i mecz zakończył się podziałem punktów.

Podsumowując to spotkanie, warto dodać, że odbywało się ono w trudnych warunkach, ponieważ na boisku zalegała duża ilość wody. Oprócz tego należy podkreślić fatalną pracę sędziego liniowego, dzięki któremu Igliczna zremisowała ten mecz. Naszym zawodnikom trzeba oddać, że mimo pomocy sędziów dla piłkarzy z Wilkanowa nie poddali się i do końca walczyli o dobry wynik.