Zrzeszeni Niwa - Granica Tłumaczów 2:3 (0:1)

2:2Kamil Orwat 70 min.
2:3Kamil Orwat 73 min.

SKŁAD ZRZESZONYCH NIWA:

Cybulski, Marcinkiewicz, G.Wawrynowicz, Ogielski, P.Palij, Ł.Kopacz, Chrystowski, Mackiewicz, P.Palij, Nieckarz, D,Kopacz

Drugi sparing i druga porażka. Tym razem jednak gra naszego zespołu w porównaniu ze spotkaniem z Orlętami była znacznie lepsza. Co prawda przegraliśmy 2:3, jednak to nie wynik, a gra naszego zespołu może napawać umiarkowanym optymizmem.

Mecz od pierwszego gwizdka sędziego był w miarę wyrównany. Z biegiem czasu przewagę zaczęła osiągać drużyna gości. Zrzeszeni nie chcieli jednak oddawać całej inicjatywy Granicy i też próbowali atakować. Pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy z Tłumaczowa. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał napastnik gości i pokonał stojącego z konieczności w bramce Sylwestra Cybulskiego. Jeszcze przed przerwą świetną okazję zmarnował Damian Kopacz.

Druga połowa rozpoczęła się rewelacyjnie dla gospodarzy. Paweł Palij zacentrował w pole karne, piłka przeleciała obrońców i trafiła do zamykającego akcję Nieckarza. Ten przyjął sobie spokojnie piłkę, minął bramkarza i umieścił futbolówkę w bramce. Wynik 2:1 dla Zrzeszonych. Niestety, nie było nam dane długo cieszyć się z prowadzenia. W polu karnym jeden z naszych zawodników zagrał piłkę ręką i sędzia był zmuszony  podyktować rzut karny. Pierwsze uderzenie nasz bramkarz wspaniale wybronił, jednak przy dobitce był już bez szans. Podobnie jak przy pierwszej bramce zaspała nasza obrona. Chwilę później ponownie na prowadzenie wyszła Granica i już nie dała wydrzeć sobie tej wygranej.