ZAPOWIEDŹ 11 KOLEJKI B KLASY GR. I

• autor: ludzik663, 2015-11-14 10:18

Czas kończyć rundę. W ostatniej kolejce bez wątpienia najciekawiej będzie w Bożkowie, gdzie Huragan zmierzy się z WLKS-em. Także ciekawie zapowiada się mecz Granicy z Zamkiem i Słowianina z ATS-em. W Międzylesiu Sudety podejmą Spartę.

Huragan Bożków – WLKS Wambierzyce

Zawodnicy z Wambierzyc po raz pierwszy w tej rundzie przystąpią do meczu jako lider. Osiągnęli to dzięki wygranej z Lechią 2:0 oraz pauzie Sudetów Międzylesie. Przez całą rundę gonili tego lidera, gonili, aby na finiszu go dopaść i wyprzedzić. Teraz w ostatnim jesiennym meczu będą bronić swojej pozycji. A bronić jej będą w Bożkowie.

Huragan jednak to jedna wielka zagadka. Z jednej strony przegrał już między innymi z Lechią, Zrzeszonymi i LUKS-em. Z drugiej strony ograł w zeszłej kolejce Zamek aż 4:0. Co prawda Trzebieszowice były bardzo osłabione, ale jednak wygrana jest wygrana. Ten zeszłotygodniowy mecz nieco zaciera ich słabszą wcześniejszą formę. W niedzielę zobaczymy, jak spiszą się z WLKS-em.

Dla podopiecznych trenera Herby otwiera się idealna okazja, aby zostać mistrzem jesienni, co będzie ogromnym sukcesem ekipy z Wambierzyc. Obecnie mają dwa punkty przewagi nad Sudetami. Zwycięstwo z Huraganem pozwoli im utrzymać pierwszą lokatę. Przy remisie i zwycięstwie Sudetów będą się liczyć bilanse.

Przed rokiem Huragan pokonał na własnym boisku WLKS, ale po niezwykle wyrównanym meczu. Wystarczy dodać, że gospodarze zwycięstwo 4:3 zapewnili sobie w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry.

Godzina: 14.00
Miejsce: Stadion w Bożkowie

Słowianin Wolibórz – ATS Wojbórz

Kto by przed sezonem pomyślał, że przed ostatnim meczem te drużyny będą sąsiadować w tabeli. Trzecie miejsce Słowianina, to może nie jest wielkie zaskoczenie, ale za to czwarta pozycja ATS-u już tak. Zawodnicy z Wojborza przegrali tylko trzy razy. Wygrali za to cztery spotkania, a dwa zremisowali, co dało im łącznie 14 punktów. Słowianin ma tych punktów o pięć więcej, czyli 19. Ale to mu daje dopiero trzecią lokatę. A przez większość rundy Wolibórz był na czele tabeli. Jednak w ostatnich trzech kolejkach wygrali tylko raz. Przed tygodniem ze Spartą 6:1.

W niedzielę także faworytem będzie Słowianin i nie wydaje mi się, aby miał zgubić punkty. Zwłaszcza że gra na własnym boisku, gdzie do tej pory przegrał tylko raz ( w 5 kolejce z LUKS-em).

Ostatnia wizyta ATS-u w Woliborzu nie skończyła się dla niego najlepiej. Słowianin urządził sobie w tym meczu trening strzelecki. Ostatecznie licznik zatrzymał się na jedenastu trafieniach. ATS zdołał odpowiedzieć tylko jednym golem.

Jak będzie jutro? Czy ATS urwie punkty faworytowi, czy dozna kolejnej dotkliwej porażki?

Godzina: 11.00
Miejsce: Stadion w Woliborzu

Granica Tłumaczów – Zamek Trzebieszowice

Zawodnicy z Tłumaczowa w tym sezonie mało przegrywają ( tylko trzy porażki) za dużo razy jednak remisowali. W tej rundzie już czterokrotnie dzielili się punktami z przeciwnikami. Ostatnie trzy mecze Granicy kończyły się właśnie remisami. Przez to dużo punktów im uciekło, co przełożyło się dopiero na 8 miejsce.

Podobny problem ma Zamek. W tej rundzie doznał tylko dwóch porażek. Ale za to aż cztery razy remisował, czyli tyle samo co Granica. I właśnie gdyby nie te remisy, to Zamek byłby znacznie wyżej w tabeli. A tak dopiero piąte miejsce. Jednak jeśli w niedzielę zawodnicy z Trzebieszowic z Granicą nie wygrają, to nawet to piąte miejsce stracą.

Tłumaczów także ma jeszcze o co grać. Chociażby o dogonienie Zamka. Emocje więc są gwarantowane w tym meczu.

Godzina: 14.00
Miejsce: Stadion w Tłumaczowie

Sudety Międzylesie – Sparta Stary Waliszów

Sudety jeszcze dwa tygodnie temu były liderem. Prze pauzę straciły pierwsze miejsce na rzecz WLKS-u. Jednak aby odzyskać fotel lidera nie mogą liczyć tylko na siebie, ale przede wszystkim muszą trzymać kciuki za Huragan, bo to on zmierzy się z WLKS-em. Sudety natomiast podejmą Spartę, więc tu raczej zdobędą komplet punktów. Ważniejsze będzie jednak to, czy te punkty straci WLKS.

Dla zawodników z Międzylesia mecz ze znajdującą się na dziewiątym miejscu Spartą będzie dobrą okazją do podreperowania statystyk strzeleckich. Oczywiście nie można z góry odbierać szans gościom, ale... No właśnie, ale w ostatnie cztery mecze Sparta tylko przegrywała. Ostatni raz Waliszów zdobył punkty w 5 kolejce, wygrywając z Niwą. To było we wrześniu. Teraz mamy listopad, a Sparta nadal ma sześć punktów.

Sudety jako faworyt powinny sobie poradzić w tym meczu.  Jeśli tego nie zrobią, mogą spaść na trzecie miejsce.

Godzina: 11.00
Miejsce: Stadion w Międzylesiu

autor: ~xxx 2015-11-15 11:40:07

avatar piszecie ze trzebieszowice były bardzo osłabione to co powedzieć o huraganie który grał gołą jedenastką w tym trener guja a na początku meczu dudzik doznał kontuzji. a wtym meczu zamek miał 4 czy pięciu na ławce.tak więc kto w tym meczu miał gorszy skład?

autor: ~anonim 2015-11-15 12:14:15

avatar Ale gościu sprawdź sobie na łączy nas piłka składy. To że Huragan grał gołą jedenastką to racja, ale ta jedenastka to nie były rezerwy tylko ludzie co co mecz grają w pierwszym składzie. Natomiast Zamkowi kilku ludzi z pierwszego składy wypadło. A to że było pięciu na ławce o niczym nie świadczy. W Trzebieszowicach mają przecież juniorów, więc kilku mogli dołączyć.

autor: ~Sudety 2015-11-15 14:39:06

avatar Sudety-Sparta 6-0 Bramki Marek Korotusz 4 Dariusz Łysiak i Dawid Śliczny

autor: ~Sudety 2015-11-15 15:07:33

avatar Marek Korotusz 3 strzelił a jedną jego Brat Grzegorz