PODSUMOWANIE 7 KOLEJKI B KLASY

• autor: ludzik663, 2016-10-20 10:50

Lechia gromi Orła

Drugie w sezonie i drugie wysokie zwycięstwo odniosła ołdrzychowicka Lechia. Po wygranej 6:1 z Zamkiem Trzebieszowice tym razem 6:3 ograli Orła Mąkolno, dla którego była to trzecia porażka z rzędu.

Gospodarze bardzo szybko rozpoczęli strzelanie. Już w 4. minucie do siatki przyjezdnych trafił Łysionek. Kilka minut później było już 2:0 po trafieniu Grosa. Tym razem jednak Orzeł odpowiedział trafieniem najlepszego strzelca - Waldemara Morawskiego. W 23. minucie Lechia ponownie prowadziła różnica dwóch bramek po golu zdobytym przez Szauksztela.

Drugie 45. minut rozpoczęło się wyśmienicie dla gospodarzy. Zaraz po wznowieniu na 4:1 podwyższył Smyk. Na kolejnego gola kibice musieli czekać do 60. minuty gdy to na 5:1 trafił Urban. Chwile później padł jednak drugi gol dla Orła.

W samej końcówce padły jeszcze dwie bramki. Po jednej dla Lechii i Orła. Ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy 6:3.

Lechia Ołdrzychowice - Orzeł Mąkolno 6:3 (3:1)

Bramki: 4' 70' Łysionek, 13' Gros, 26' Szauksztel, 46' Smyk, 60' M.Urban - 15' W.Morawski, 61' J.Morawski, 82' Macierzyński

Skład Lechii Ołdrzychowice: Michniak - Bury,  Łuszczek, Grzebieniowski (53' Jarosz), Gros, Szauksztel, Smyk, M.Urban (80' Klimczak), P.Urban, Wnuk (70' Żurek), Łysionek (75' Sudoł)

Skład Orła Mąkolno:  Dudzic - Kędzierski, Wielgus (60' Sotoła), J.Morawski, W.Morawski, Szukiełowicz (75' Macierzyński), Wsolak, Z.Ślęziak, Kirsz (65' Klusek), Krzysztofczyk, J.Ślęziak

Zwycięska Sparta

Sparta wygrała trzeci mecz w sezonie. Tym razem 1:0 ograła najsłabszy zespół rozgrywek Zamek Trzebieszowice.

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła tuż przed przerwą. Jej autorem został Jakub Dulik, dla którego było to trzecie trafienie w sezonie.

Sparta Stary Waliszów - Zamek Trzebieszowice 1:0 (1:0)

Bramka: 44' J.Dulik

Skład Sparty Stary Waliszów: Konopacki - M.Dulik, J.Dulik, Jania, D.Kruk, P.Kruk, Lesiak, SandłakA.Szkwarek, K.Szkwarek , K.Kruk

Rezerwa: Bień, Bogucki, Glapiński  , Kołt, Kruk, Popek (brak danych o zmianach)

Skład Zamka Trzebieszowice: M.Goławski -  M.Gadziński, R.Gadziński , G.Goławski, Szewczuk, Jasik , Sikorski, Wawrzos , Traczuk , Hankus, Rakoczy

Rezerwa: Gąsiorek, Ziobro (brak danych o zmianach)