ZAPOWIEDŹ 18 KOLEJKI B KLASY GR.II

• autor: ludzik663, 2017-05-31 19:47

W 18. kolejce dojdzie do czterech spotkań. W hicie kolejki Granica podejmie ATS. Ciekawie zapowiada się też niebezpośrednia rywalizacja Sparty z Zrzeszonymi o czwartą lokatę. Ci pierwsi zmierzą się z Orłem, natomiast ci drudzy z Zamkiem.

Granica Tłumaczów - ATS Wojbórz

Oba zespoły mają już zapewniony awans do A klasy. Niedzielny pojedynek nie będzie miał więc żadnego wpływu na końcowy układ tabeli. Nie znaczy to jednak, że Granica jak i ATS nie mają już o co grać. Wręcz przeciwnie.

ATS w tym sezonie wygrał wszystkie piętnaście spotkań. Zwieńczeniem tak imponujących wyników byłaby więc bez wątpienia szesnasta wygrana i to w prestiżowym starciu z Granicą. Natomiast zespołowi z Tłumaczowa marzy się pewnie rewanż za jesienną porażkę w Wojborzu 3:0. W tamtym starciu podopieczni Gorczyckiego nie mieli za wiele do powiedzenia w konfrontacji z dobrze grającymi gospodarzami. Teraz też czeka ich ciężki pojedynek. ATS jest ostatnio w świetnej formie o czym dobitnie przekonał się nie tak dawno Huragan Bożków.

Orzeł Mąkolno - Sparta Stary Waliszów

Sparta dzięki trzem punktom za mecz z Huraganem ma olbrzymią szansę na wywalczenie czwartego miejsca. Warunki są jednak dwa. Muszą wygrać z Orłem i liczyć na stratę punktów przez zespół Zrzeszonych.

Wygrana z Orłem nie jest jednak z góry przesądzona. Ekipa z Mąkolna, choć w tym sezonie spisuje się bardzo słabo, to jednak na swoim boisku jest skłonna pokusić się o niespodziankę.

W rundzie jesiennej po niezwykle emocjonującym meczu Sparta ograła Orła 5:4.

Huragan Bożków - LUKS Czermna

W rundzie jesiennej w meczu między tymi zespołami padł remis 3:3. Teraz zapowiada się równie ciekawy pojedynek. Na papierze faworytem jest Huragan, ale ja bym przestrzegał przed wczesnym skreślaniem LUKS-u. Zespół z Kudowy stać na sprawienie niespodzianki.

autor: ~Czermna 2017-06-03 21:44:02

avatar A skąd takie informacje o przeniesieniu meczu Huragan-Czermna???

autor: ludzik663 2017-06-04 05:29:40

Profil ludzik663 w Futbolowo Na łączy nas piłka była data 11 czerwca, ale widzę, że ponownie jest czwarty

autor: ludzik663 2017-06-04 05:36:33

Profil ludzik663 w Futbolowo Przeprasza za błąd, ale nawet na 90 minut był komunikat o przeniesieniu meczu na 11.