Reaktywacja Zjednoczonych!

• autor: ludzik663, 2017-07-14 18:38

Wszystko wskazuje na to, że po czterech sezonach nieobecności na ligowe boiska powróci seniorski zespół ze Ścinawki Średniej. Więcej..

Oto informacja jaka ukazała się na oficjalnej stronie klubu:

"Praktycznie przed każdym sezonem rozgrywkowym pojawia się temat reaktywacji seniorskiej piłki w naszym klubie. Tym razem jednak postanowiliśmy przejść od słów do czynów. Na wczorajszym organizacyjnym pojawiło się 13 zawodników którzy zadeklarowali grę dla naszego klubu. Oprócz nich podobną deklarację złożyło jeszcze 7 osób które w dniu wczorajszym nie mogło pojawić się z różnych przyczyn. W związku z dużym zainteresowaniem powstaniem drużyny, Prezes Stanisław Borkowski zezwolił na rozpoczęcie treningów na ścinawskim stadionie. Zapowiedział jednak, że zespół zostanie zgłoszony do rozgrywek jeżeli zainteresowanie przełoży się na frekwencję na treningach oraz meczach sparingowych. Na początku treningi prowadzone zostaną przez trenera trampkarzy Dawida Ziental, jednak z czasem podjęte zostaną próby znalezienia innego trenera. Pierwszy trening zaplanowany został na najbliższy wtorek 18.07 na godzinę 18:00. Wszystkich chętnych którzy chcieliby zaangażować się w życie klubu, bądź grę w nowo powstałym zespole serdecznie zapraszamy! "(http://kszjednoczeni.futbolowo.pl)