Zamek wygrywa w Niwie (RELACJA, FOTO)

• autor: ludzik663, 2017-09-03 15:20

Mimo fragmentami niezłej gry Zrzeszeni przegrali z Zamkiem Trzebieszowice 1:3. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Damian Kopacz. Więcej...

GALERIA: ZRZESZENI - ZAMEK (kliknij na tekst)

Wydawało się, że po słabym meczu ze Zjednoczonymi nasz zespół zrehabilituje się i w starciu z Zamkiem zgarnie trzy oczka. Niestety nic takiego się nie stało. Choć Zrzeszeni rozegrali naprawdę niezły mecz, to jednak ostatecznie przegrali go 1:3.

Najbardziej wyrównana była pierwsza część gry. Wtedy to naprawdę Zrzeszeni mięli przewagę i praktycznie nie schodzili z połowy Zamka. Niestety wszystko wyglądało fajnie do pola karnego rywali. Później brakowało tego ostatniego podania, które otworzyłoby drogę do bramki. Na nasze nieszczęście w 23. minucie fatalny błąd popełnił bramkarz Zrzeszonych, któremu piłka po wydawałoby się niegroźnym strzale, przeszła między nogami i wturlała się do bramki. Ten gol podłamał naszych piłkarzy i to Zamek coraz mocniej dochodził do głosu.

W 63. minucie zawodnicy z Trzebieszowic podwyższyli na 0:2 po trafieniu Porębskiego. Zrzeszeni szybko odpowiedzieli, a bramkę kontaktową zdobył Damian Kopacz. Do końca trwała walka o doprowadzenie do remisu. Niestety nie udało się. W 90. minucie wynika na 1:3 ustalił Łysionek.

Szkoda, bo po pierwszej połowie wydawało się, że jesteśmy wstanie powalczyć nawet o trzy punkty. Ostatecznie komplet punktów pojechał do Trzebieszowic.

Za tydzień przed Zrzeszonymi pierwszy wyjazd. W 4. kolejce udamy się do Waliszowa. Początek tego spotkania o godzinie 16.00.

03.09.2017, godzina 12.00, boisko w Niwie, 3 kolejka B klasy kłodzkiej grupa I

Zrzeszeni Niwa - Zamek Trzebieszowice 1:3 (0:1)

Bramka: 65' D.Kopacz - 23’ Urban, 63' Porębski, 90' Łysionek

autor: ~anonim 2017-09-03 17:32:27

avatar Nic nowego widzę że walka o fotel lidera trwa hahaha

autor: ~::::::: 2017-09-03 21:44:08

avatar Można powiedzieć że to trzecia porażka bo gdyby nie walkower to z Igliczna też było by w plecy. Ten sezon zapowiada się dramatycznie. Zero wzmocnień zero gry dramat

autor: ~fan B klasy 2017-09-03 22:12:46

avatar Gracie momentami nie najgorzej ale potrzebujecie kilku nowych zawodników. Tym składem wiele nie osiągniecie. Zagraliście kilka fajnych spotkań w poprzednim sezonie ale jak pokazują pierwsze trzy mecze był to tylko wypadek przy pracy.