PODSUMOWANIE 3 KOLEJKI B KLASY

• autor: ludzik663, 2017-09-07 10:53

Lider gromi po raz trzeci. Pierwszą wygraną zanotowała Igliczna. Trojan z drugim zwycięstwem z rzędu. Więcej...

Sparta Stary Waliszów - Trojan Lądek Zdrój 1:4 (0:1)

Bramki: 71' Smyk - 31' 69' 76' Stępień,  79' Cop

Kolejne efektowne zwycięstwo zanotował beniaminek z Lądka, który po tym jak rozbił Zamek II Gorzanów aż 8:0 tym razem bez najmniejszych problemów poradził sobie ze Spartą wygrywając 1:4. Wynik może nie tak okazały jak z Zamkiem ale pewny.

Trojan na prowadzenie wyszedł w 31. minucie po trafieniu Stępnia. Po zmianie stron na 0:2 podwyższył ponownie Stępień, ale Sparta szybko odpowiedziała zdobywając bramkę kontaktową na 1:2.

Tego dnia lepsi byli jednak goście i szybko to potwierdzili. W 76. minucie na 1:3 swoją trzecią bramkę w tym meczu dołożył Stępień, a wynik na 1:4 ustalił Cop.

LUKS Czermna - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0:4 (0:1)

Bramki: 7' Kurasz, 75' 81' 86' Ugarenko

Lider nie zwalnia tępa. Zjednoczeni po wysokich wygranych ze Spartą i Zrzeszonymi tym razem ograli LUKS, choć zespół z Czermnej postawił trudne warunki.

Goście ze Ścinawki lepiej rozpoczęli ten mecz i już pierwsza akcja pod bramka gospodarzy zakończyła się trafieniem Michała Kurasza. LUKS szybko się jednak otrząsnął po tym błyskawicznym ciosie i nie dał się napędzić zawodnikom Zjednoczonych. Gospodarze potrafili sobie stworzyć nawet kilka świetnych okazji, jednak po raz kolejny szwankowała skuteczność. To co było mankamentem w meczu z Zamkiem dało o sobie znać i tym razem.

Po zmianie stron wiele się nie zmieniło i Zjednoczeni nadal prowadzili tylko 0:1. Jednak im bliżej końca tym przewaga zespołu gości zwiększała się. W 75. minucie Ugarenko podwyższył na 0:2 praktycznie przesądzając o końcowym wyniku.

Ostatecznie mecz zakończył się stosunkiem 0:4. Dwa trafienia w samej końcówce dołożył jeszcze Ugarenko.

Zamek II Gorzanów - Igliczna Wilkanów 2:3 (1:1)

Bramki: 38' Barycz, 90' Jaszczyszyn - 21' 86' Poparda, 87' Adamów

Pierwszą wygraną w sezonie zanotowała Igliczna. Choć po pierwszej części remisowała z Zamkiem II 1:1, to w drugiej połowie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i zgarnąć komplet punktów.

Jedną z bramek dla Zamka zdobył w samej końcówce Adam Jaszczyszyn były zawodnik Zrzeszonych Niwa.