PODSUMOWANIE 4 KOLEJKI B KLASY

• autor: ludzik663, 2017-09-14 19:13

Pogrom w starciu Trojana z Igliczną. LUKS wywozi cenne trzy oczka z Trzebieszowic. Zjednoczeni po raz pierwszy przed własną publicznością. Więcej...

Trojan Lądek Zdrój - Igliczna Wilkanów 9:0 (2:0)

Bramki: 6' 55' 71' Stępień, 8' 51' Skowron, 69' 89' Spaczyński, 57' Szewczuk, 86' Michorczyk

Kolejne efektowne zwycięstwo może zapisać na swoim koncie Trojan. Zespół z Lądka dosłownie zmiażdżył gości z Wilkanowa aż 9:0. Wynik o tyle niezrozumiały, że do 51 minuty było tylko 2:0, a te dwa trafienia Trojan zanotował w 6 i 8 minucie. Później bramkarz Iglicznej nie dał się już pokonać w tej części.

W drugiej połowie młody zespół z Wilkanowa już nie postawił tak twardych warunków, co z zimną krwią wykorzystali gospodarze, zdobywając aż siedem bramek.

Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Zamek II Gorzanów 6:2 (1:1)

Bramki: 24' M.Ziental, 53' Kochanek, 60' A.Ziental, 66' 71' 88' Ugarenko - 39' Marcinowski, 75' Matusik

Czwarty mecz i czwarta pewna wygrana lidera ze Ścinawki. Zjednoczeni w niedzielnym pojedynku po raz pierwszy w tym sezonie zagrali na własnym boisku i w tym inauguracyjnym meczu poradzili sobie z Zamkiem II, wygrywając 6:2. Pierwsza część gry nie zwiastowała jednak tak wysokiej wygranej. Goście z Gorzanowa przez 45 minut dzielnie walczyli z faworyzowanymi Zjednoczonymi i zasłużenie remisowali 1:1.

W drugie połowie dała już o sobie znać przewaga lidera, która ostatecznie przełożyła się na tak okazałe zwycięstwo.

Zamek Trzebieszowice - LUKS Czermna  0:3 (0:1)

Bramki: 34' Jagiełło, 62' Szpila, 81' Śledź

Niespodziewanie łatwe zwycięstwo w Trzebieszowicach zanotował LUKS Czermna, który pokonał gospodarzy 0:3. Mecz mógł się potoczyć jednak zupełnie inaczej, gdyby przy stanie 0:0 Zamek wykorzystał rzut karny. Świetną interwencją popisał się jednak bramkarz LUKS-u, który obronił jedenastkę. To był punkt zwrotny, po którym goście przejęli inicjatywę, co zaowocowało trzema trafieniami.