Niespodzianki nie było (RELACJA, FOTO)

• autor: ludzik663, 2017-09-17 14:17

Zrzeszeni, jak można było się spodziewać, przegrali z Trojanem 1:6. Wynik może i wysoki, ale po pierwszej połowie zapowiadało się na większy pogrom. Dostępna galeria z tego spotkania. Relacja, foto...

GALERIA: ZRZESZENI - TROJAN (kliknij na tekst)

Niestety starcie z niezwykle mocnym Trojanem przerosło nasz zespół. Choć Zrzeszeni starali się nawiązać walkę, to jednak byli bez szans. Goście z Lądka od początku mieli dużą przewagę i bez problemów przedostawali się pod nasze pole karne. Już w 5. minucie wynik otworzył Paweł Skowron. Następnie w przeciągu czterech minut hattricka skompletował Jacek Stępień i było po zawodach. Wynik 0:4 po niespełna 20 minutach gry mówił wszystko. Zrzeszeni w tej części gry stworzyli sobie jedną dogodną okazję, gdy lewą stroną boiska przedarł się Damian Kopacz, jednak jego podanie do wbiegającego Wacha zablokował obrońca.

W 33. minucie było już 0:5, po tym jak rzut karny wykorzystał Paweł Skowron.

W drugiej połowie Zrzeszeni stworzyli sobie kilka dogodnych okazji, z czego tylko jedną zdołali wykorzystać. W 55. minucie na 1:5 trafił Marcin Nieckarz

Ostatecznie w samej końcówce szóstą bramkę dla przyjezdnych zdobył jeszcze Konrad Sadliński i mecz zakończył się wynikiem 1:6 dla Trojana.

Po raz kolejny sprawdził się ten sam scenariusz. Fatalna pierwsza połowa, po której rywal objął wysokie prowadzenie. W drugiej Zrzeszeni, goniąc wynik, grali już lepiej ale na niewiele się to zdało, bo zdobywali tylko jedną bramkę.

Szkoda, bo taką postawą punktów się nie zdobywa, a rywale powoli odskakują. Jeśli nie poprawimy wyników, może się okazać, że będzie to najgorszy sezon w historii. Oby nie, ale patrząc obiektywnie, sami widzicie, że nie wygląda to za dobrze.

17.09.2017, godzina 12.00, boisko w Niwie, 5 kolejka B klasy kłodzkiej grupa I

Zrzeszeni Niwa - Trojan Lądek Zdrój 1:6 (0:5)

Bramki: 55' Nieckarz - 5' 33 Skowron, 13' 16' 17' Stępień, 87' Sadliński

autor: ~anonim 2017-09-17 20:43:45

avatar To jest po prostu dramat

autor: ~kibic 2017-09-17 21:03:01

avatar Dajcie już spokój. Dramat! Jak widzisz dramat to przyjdź i pomóż. Najłatwiej tylko gadać. Szacunek dla chłopaków że chce im się jeszcze grać mimo takich wyników. W Radkowie, Jugowie, Dzikowcu, Bożkowie, Ołdrzychowicach, Ścinawce Dolnej nie było dramatu i gdzie kurwa są teraz te drużyny. Podpowiem nie ma. A dramatyczna Niwa jest i oby była jak najdłużej.

autor: ~pawel 2017-09-17 22:29:23

avatar kibic 100% racji

autor: ~fcb 2017-09-18 16:01:20

avatar chlopaki trzymajcie sie i grajcie dalej, sa lepsze i gorsze momenty, popatrzcie na Zamek Trzebieszowice, w tamtym sezonie nie wygrali ani jednego meczu a mimo to sie podniesli i graja dalej, robcie swoje i pierdolcie to co mowia ludzie z boku, kazdy madry w gadce a zeby przyjsc i pomoc w czymkolwiek to niema komu

autor: ludzik663 2017-09-18 18:20:15

Profil ludzik663 w Futbolowo Byliśmy, jesteśmy i będziemy:) Hej Zrzeszeni

autor: ~anonim 2017-09-21 11:56:29

avatar Ja nie jestem po to by wam pomagać. Macie przecież prezesa, a to że on nic nie potrafi zrobić to już nie moje wina. Tak samo jak to że wasza gra to dramat. Dostajecie od każdego. Nawet od Iglicznej byliście gorsi. Udało wam się z tym walkowerem. Teraz przyjedzie LUKS a to oznacza kolejny wpierdol, pojedziecie do Gorzanowa tam też plecy i gdzie wy chcecie szukać punktów, chyba tylko pozostaje wam liczyć na kolejny walkower.

autor: ~::::::: 2017-09-21 23:26:52

avatar sama prawda