Sparta Stary Waliszów 5:2 Tarnovia Tarnów
Tom - Dar Ludwikowice 4:3 Zrzeszeni N - W - CH Niwa

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

PODSUMOWANIE 17 KOLEJKI !

• autor: ludzik663, 2018-04-18 16:05

W hicie tej serii gier Zjednoczeni wymęczyli zwycięstwo nad LUKS-em 2:1. Problemów ze zdobyciem trzech punktów nie miał natomiast lider z Lądka. Trojan rozbił Spartę aż 8:0. Także wysokie zwycięstwo zanotowała Igliczną. W Trzebieszowicach podział punktów. Więcej..

W tej kolejce oczy kibiców zwrócone były przede wszystkim na Ścinawkę i starcie gigantów. Drudzy w tabeli Zjednoczeni podejmowali trzeci LUKS. Zapowiadało się iście piłkarskie święto. Wszyscy byli ciekawi jak po kompromitującej porażce ze Zrzeszonymi zaprezentują się Zjednoczeni i czy LUKS jest w stanie nawiązać jeszcze walkę o pierwsze miejsce? Kto widział ten mecz, to dostał odpowiedź na wszystkie pytania.

Zjednoczeni po raz kolejny zaprezentowali się słabo. W niczym nie przypominając drużyny z rundy jesiennej. Od początku grali na podobnym poziomie jak w starciu z Zrzeszonymi. Tym razem udało im się jednak zdobyć bramkę. W 14. minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się Ugarenko i pokonał Żygadłę. I taki wynik utrzymywał się do 78. minuty, gdy to LUKS wyrównał po bramce samobójczej. Goście mogli dobić Zjednoczonych niespełna dziesięć minut później, gdy oko w oko z Mihilewiczem stanął Mikołajczak. Snajper gości przestrzelił jednak w tej sytuacji. I gdy zanosiło się na to, że spotkanie zakończy się remisem, w 90. minucie gry miejscowych kibiców ucieszył po raz drugi w tym meczu Mateusz Ugarenko, który wykończył sprytnie rozegrany rzut rożny.

Najmniejszych problemów w starciu ze Spartą nie miał Trojan. Lider z Lądka wygrał aż 8:0. Gospodarze zwycięstwo zapewnili sobie właściwie już w pierwszej połowie, po której prowadzili 4:0. W drugiej dołożyli jeszcze cztery trafienia. Hat-tricami w tym meczu popisali się Jacek Stepień i Karol Zimny. Po jednym trafieniu dołożyli Szewczuk i Skowron.

Pewne trzy punkty w starciu z osłabionym Zamkiem II Gorzanów zgarnęła Igliczna. Aż cztery trafienia w tym meczu zanotował Damian Poparda, a po jednym dorzucili Dragan i Kołt.

Komplet wyników 17 kolejki:

Zamek Trzebieszowice - Zrzeszeni Niwa 3:3 (2:0)

Bramki: Przemysław Toczek, Kamil Porębski, Przemysław Solarz - Jarosław Obstarczyk, Radosław Horbajczuk, Dawid Wach

Igliczna Wilkanów - Zamek II Gorzanów 6:0

Bramki: Damian Poparda 4x, Rafał Dragan, Paweł Kołt

Trojan Lądek Zdrój - Sparta Stary Waliszów 8:0 (4:0)

Bramki: Jacek Stepień 3x, Karol Zimny 3x, Paweł Skowron, Marcin Szewczuk

Zjednoczeni Ścinawka Średnia - LUKS Czermna 2:1 (1:0)

Bramki: Mateusz Ugarenko 2x - samobójcza