PODSUMOWANIE 18 KOLEJKI !

• autor: ludzik663, 2018-04-26 10:01

W końcu wysokie zwycięstwo odnieśli Zjednoczeni, którzy w Gorzanowie ograli rezerwy Zamka aż 0:12. Cenne trzy punkty w starciu z Zamkiem Trzebieszowice zgarnął LUKS. Wygrał także lider. Trojan pokonał w wyjazdowym starciu Igliczną Wilkanów 1:4. Więcej...

Niespodziewanie sporo problemów z łatwym zwycięstwem z ostatnim w tabeli Wilkanowem miał Trojan. Po dwóch wysokich wygranych w poprzednich spotkaniach wydawało się, że lider i tym razem bez trudu zgarnie trzy punkty, aplikując przy tym rywalowi sporą ilość bramek. Tak się jednak nie stało. Oczywiście ostatecznie Trojan wygrał 1:4, ale Igliczna podjęła walkę i jako pierwsza wyszła na prowadzenie po bramce Bracichowicza. Trojan jednak jeszcze przed przerwą zdołał objąć prowadzenie 1:2. W drugie połowie dała już jednak znać osobie przewaga gości z Lądka którzy dołożyli jeszcze dwa trafienia i ostatecznie zwyciężyli 1:4. Na listę strzelców wpisali się Stępień (trzy) i Sałdyka.

Wicelider ze Ścinawki udał się tym razem do Gorzanowa. Spotkanie z przetrzebionymi kadrowo rezerwami Zamka trwało tylko 73. minuty. Przy stanie 0:12 dla Zjednoczonych za zgodą obu stron podjęto decyzję o zakończeniu tej nierównej walki. Gdyby nie to wynik mógłby być jeszcze wyższy i zapewne był by to rekord naszej B klasy.

Komplet punktów w tej kolejce zainkasował też LUKS. Zespół z Czermnej po ciężkim meczu pokonał Zamek Trzebieszowice 2:1. Gospodarze prowadzenie objęli w 37. minucie, gdy sytuację sam na sam wykorzystał Oterman. Goście jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. W 40. minucie po błędzie Maszczaka piłkę do siatki skierował Sikorski.  W 72. minucie trzy punkty gospodarzom ładnym strzałem zapewnił Mikołajczyk.

Pewne zwycięstwo w Niwie odniosła Sparta, która pokonała miejscowy zespół Zrzeszonych 1:5.