Wyniki 10 kolejki!

• autor: ludzik663, 2018-11-06 17:25

Komplet wyników dziesiątej kolejki B-klasy❗ Luks Czermna, choć do przerwy nieoczekiwanie przegrywał z Piaskiem Potworów 0:1, w drugiej odsłonie nie pozostawił gościom żadnych złudzeń, wygrywając ostatecznie 4:2. Więcej...

Do siatki przyjezdnych trafiali: Łukasz Oterman, Mateusz Gnojnicki, Tadeusz Śledx i Tomasz Mikołajczyk. Dla Piaska dwukrotnie trafił Gheorghiță Gălbează.

Emocji nie brakowało także w Starym Waliszowie❗ Miejscowa Sparta po bramkach Daniela Kruka i Rafała Dragana prowadziła z Orłem Mąkolno już 2:0 i wydawało się, że pewnie zmierza po trzy punkty. Goście z Mąkolna nie dość, że po dwóch bramkach Radosława Kędzierskiego doprowadzili do wyrównania, to jeszcze w 70. minucie za sprawą trafienia Waldemara Morawskiego wyszli na prowadzenie. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się z trzech punków, które w końcówce uratował im niezawodny Daniel Kruk.

Pewną wygraną z PERŁĄ Płonica zanotował WLKS Wambierzyce, który dzięki trzem trafieniom Mateusza Herby i jednej bramce Mateusza Curleja zwyciężył 4:0.

Żadnych problemów z wygraną nie mieli także Czarni Braszowice, którzy bez trudu poradzili sobie z Unią II Złoty Stok, wygrywając 3:0.

Zrzeszeni Niwa  - Granica Tłumaczów   0:1 (0:0)
Bramka: Kamil Orwat

Sparta Stary Waliszów - Orzeł Mąkolno  4:3 (1:0)
Bramki: Daniel Kruk 3x, Rafał Dragan - Radosław Kędzierski 2x, Waldemar Morawski

Czarni Braszowice  - Unia Złoty Stok 3:0 (1:0)
Bramki: Zbigniew Gancarczyk, bramka samobójcza, Mateusz Jeł

WLKS Wambierzyce - Perła Płonica  4:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Herba 3x, Mateusz Curlej

Czermna Kudowa-Zdrój        - Piasek Potworów  4:2 (0:1)
Bramki: Łukasz Oterman, Tomasz Mikołajczyk, Tadeusz Śledź, Mateusz Gnojnicki - Gheorghita Ghalbeaza 2x