2 kolejka A-klasy: Łomniczanka-Niwa

• autor: tajniak, 2010-08-21 14:13

Jutrzejszy mecz drużyna Niwy zagra na wyjeździe z Łomniczanką Starą Łomnicą o godz 17 w Łomnicy.

Serdecznie zapraszamy kibiców!!!

Łomniczanka w zeszłym sezonie A klasy zajęła 10 miejsce w tabeli więc dla Niwy to nie będzie łatwy mecz ponieważ Niwa to beniaminek i jeszcze nie jest tak ograna jak większość drużyn A klasy.

Niwa jak w tym meczu zdobędzie chociaż 1 pkt to będzie dobrze. Wiem że chłopaki nie poddadzą się tak łatwo i będą chcieli za wszelką cenę wywalczyć przynajmniej ten 1 pkt a nawet jeżeli to możliwe to pokuszą się o 3 pkt.

autor: jooozef 2010-08-27 11:35:09

Profil jooozef w Futbolowo Witam i pozdrawiam co taka cisza na stronie czy zapał po awansie miną czy nie ma komu tego prowadzić .

autor: FUTTBOLL 2010-08-27 20:05:37

autor: jooozef 2010-08-28 11:24:15

Profil jooozef w Futbolowo Widzę że i kibice wierzą trochę wiary i do pracy bo samo się wszystko nie zrobi.Wiem że porażki bolą po awansie ale tak jest że gdy się awansuje same chęci nie starczą trzeba wzmocnień .Pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza trenera bo grał u nas i on powinien wiedzieć że klasa wyżej to gra się ciężko i bez wzmocnień będzie krucho.Przeżyłem to w swoim klubie była 4 liga a jest A klasa .

autor: wojtas_188 2010-08-28 12:29:26

Profil wojtas_188 w Futbolowo Spokojnie wszytko przyjdzie w swoim czasie.Już jest coraz lepiej:) teraz trzeba być tylko cierpliwym:)nie od razu Warszawę zbudowano prawda??:)

autor: tajniak 2010-08-28 12:36:05

Profil tajniak w Futbolowo Taka cisza na stronie bo komentarze mogą wystawiać tylko osoby zalogowane. Nie będzie śmietnika tak jak kiedyś że każdy nawet niezalogowany mógł sobie pisać co chciał. Tylko że autorzy anonimowi to zawsze mieli najwięcej do powiedzenia tylko szkoda że nie na temat. Za dużo komentarzy nie musimy mieć na stronce. Najważniejsze jest to żeby zacząć wygrywać ale to w swoim czasie.

autor: ~rSVatgIiKLNOlYLcB 2011-04-16 12:12:25

avatar Stands back the keyboard in amazement! Tanhks!