3 kolejka A-klasy: Kamieniec Ząbkowicki-Niwa!!!

• autor: tajniak, 2010-08-28 12:02

W niedziele dnia 29.08.2010 r. zapraszam serdecznie wszystkich kibiców na mecz: Zamek Kamieniec Ząbkowicki-Zrzeszeni Niwa który rozpocznie się o godzinie 17:00

Ten mecz wyjazdowy nie będzie łatwym meczem dla Niwy ale być może w tym meczu Niwa pokusi się o jakiś remis a nawet 3 pkt. Taka wygrana byłaby dobrym odbiciem się od dna tabeli.

Zamek Kamieniec Ząbkowicki ten mecz zagra na swoim stadionie więc zapewne będą chcieli przed własnymi kibicami wygrać i zainkasować 3 pkt.

autor: FUTTBOLL 2010-08-28 17:37:21

avatar Chęci to za mało,tu musi być troche doświadczenia.Jak wiadomowo Kam Ząbk trenuje P.Albrecht niedawny trener III liogowego Orła ząbkowice,wiec zobaczycie inną piłkę.Tym różni się piłka w B klasie od klas wyższych tym że gra sie na czas nie biegnie sie z pilka do bramki tylko wymienia podania i przesuwa sie caly zespol.W niższych klasach jest to bieganie za piłką napastnikow.

autor: FUTTBOLL 2010-08-28 17:43:02

avatar ja nie liczyłbym na choćby punkt w kamieńcu.To nie ta drużyna która rozdaje punkty.To pretendent do awansu więc napewno będzie wysoko w tabeli.choć poziom A klasy jest niski nie ma słabych drużyn.Ale do bicia jest szalejów gorzanów dzikowiec wojbórz gdy popiją.Tam po 3 pkty na innych boiskach 1 pkt będzie b.cenny.Wiec lepiej przygotować sie na mecze w których jest szansa na punkty.

autor: ~qZKqQBXFwfgb 2011-04-16 14:55:29

avatar BbUrf3 Ppl like you get all the brains. I just get to say tahkns for he answer.